У лютому в Києві відбувся І-й Всеукраїнський двотуровий конкурс вокально-інструментального мистецтва їм. Миколи Лисенка «Ой, заграйте музиченьки». Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Журі представляли відомі працівники культури і визначні діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїх галузях і жанрах.

Учні Ковельської школи мистецтв, вихованці прекрасного фахівця, майстрині голосу Ірини Михалевич тріумфували у номінації «Вокал» та стали лауреатами І-ї премії. Наша гордість – Данилюк Марія, Лук‘янюк Поліна, Логвінова Анна-Марія, Тарасюк Мар‘яна, Смаль Анастасія, Сергієнко Кіра.
Пишаємось нашими талантами
Шість лауреатів – це блискучий результат. Схвальні відгуки журі нашим вихованцям: переконливий вокал, чистота інтонування, дорослий професіоналізм, артистичність та досконалість! Браво!

Наші маленькі голосисті україночки демонструють багатогранність своїх творчих можливостей, беруть участь у численних концертах та мистецьких заходах, викликаючи у глядачів шквал емоцій та почуттів публіки.
Пишаємось нашими талантами
Велика шана та вдячність Ірині Олегівні за творчість та любов до професії. А нашим маленьким лауреатам – наснаги, працелюбності, подальшого творчого розвитку. Отримувати справжнє задоволення від мистецтва, цілий океан позитивних вражень та емоцій.

Мирного життя у вільній Україні! Ми – нація сильних, незламних і дуже талановитих людей. Разом до Перемоги!

Ковельська школа мистецтв
Пишаємось нашими талантами
Пишаємось нашими талантами
Пишаємось нашими талантами