У спортивній школі КЗ КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича протягом чотирьох днів проходив відкритий чемпіонат Волинської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14 та 16 років. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь 44 спортсмени з різних куточків Волині — Луцька, Володимира, Каменя-Каширського, Ковеля, сіл Уховецьк та Колодниця, а також зі Львова і Києва. Гравці до останнього туру боролись та докладали максимум зусиль, щоб потрапити в трійку найсильніших у своїй віковій категорії.

Чудовий результат показала команда юних ковельчан. Вихованці тренерів Олени Черняк та Тетяни Портянко завоювали 15 з 18 можливих нагород (по 5 — золотих, срібних та бронзових).
Юні ковельські шахісти здобули 15 з 18 нагород відкритого чемпіонату Волині
Чемпіоном у віковій категорії до 16 років став Роман Солов’янчук, 2 місце завоював Арсен Кисляк, 3 — Владислав Кашинський.

Серед дівчат “золото” виборола Ярослава Терещук, “срібло” — Олександра Позур, “бронзу” — Марічка Петрук.

У віковій категорії до 14 років — 2 місце посів Матвій Нечаєв. Чемпіонкою стала Ангеліна Кашинська, срібною призеркою — Аріна Ратушна, бронзовою — Юліана Петрук.

Серед наймолодших спортсменів перемогу святкував Олександр Кухарук, а ІІІ місце — Тіхон Антикало. Серед дівчат І місце у Юлії Козак, ІІ — у Валерії Козак, ІІІ — у Дарини Гузь.

Вітаємо чемпіонів та призерів з їхнім особистим досягненням, бажаємо подальших перемог і успіхів !

Велика вдячність за підтримку та допомогу усім, хто допоміг в організації та проведенні змагань.
Юні ковельські шахісти здобули 15 з 18 нагород відкритого чемпіонату Волині