Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування надає послуги за місцем проживання пенсіонерам похилого віку, людям з інвалідністю, що перебувають у складних життєвих обставинах. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Хто може скористатися послугами, які надає відділення соціальної допомоги вдома територіального центру

Основні заходи для отримувачів ІІІ групи рухової активності:

– допомога у веденні домашнього господарства;

– допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Для отримувачів соціальної послуги ІV-V групи рухової активності:

• допомога у веденні домашнього господарства ;

• допомога в самообслуговуванні ;

• допомога у пересуванні по квартирі ;

• допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями, службами;

• психологічна підтримка;

• надання інформації з питань соціального захисту населення;

• допомога в оформленні документів ,внесення платежів.

Рухова група активності встановлюється відповідно до Державного стандарту догляду вдома. Фахівець із соціальної роботи визначає ступінь індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги, групу рухової активності, уточнює зміст та обсяги соціальної послуги відповідно до затверджених бланків Міністерства соціальної політики України.

Зміст та обсяг соціальної послуги для кожного отримувача визначається індивідуально та зазначається в договорі.

Відділення соціальної допомоги вдома забезпечує їх надання за рахунок бюджетних коштів (безоплатно), з установленням диференційованої плати.
Хто може скористатися послугами, які надає відділення соціальної допомоги вдома територіального центру

Послуги догляду вдома безоплатно надаються:

- людям з інвалідністю І групи;

- людям похилого віку, особам з інвалідністю, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімуми для непрацездатних осіб;

- особам, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткові мінімуми, але не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, отримують соціальну послугу, визначеним Державним стандартом, із установленням диференційованої плати відповідно до закону.
Хто може скористатися послугами, які надає відділення соціальної допомоги вдома територіального центру
Соціальну послугу понад обсяги, визначені Державним стандартом, та особам, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує чотири прожиткових мінімуми для непрацездатних осіб, надаються за рахунок отримувача за плату відповідно до затверджених тарифів.

Подання заяви, збір інформації та необхідних документів для надання соціальної послуги догляду вдома проводиться відповідно до Порядку організації надання соціальних послуг, установленому Кабінетом Міністрів України.

За детальною інформацією щодо отримання соціальної послуги догляду вдома необхідно звертатись до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля за адресою: вул. Нова, 9, номер телефону: 51435.

Світлана Смітюх, директор територіального центру соціального обслуговування