У ДЮСШ № 1 ім. Петра Стуса відбулась першість міста з вільної боротьби серед школярів 1-5 класів. Понад 40 учнів брали участь в змаганнях. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
На килимі — юні борці ДЮСШ № 1 ім. Петра Стуса
У гості до спортсменів завітала вихованка школи, багаторазова чемпіонка України серед юніорів та кадетів, дворазова чемпіонка Польщі Ольга Падошик. Вона привітала юних борців зі стартом, побажала вдалих виступів. Діти з великою цікавістю спілкувались з дівчиною, розглядали медалі та пояси, які наша чемпіонка виборола на різноманітних змаганнях – від чемпіонату міста до чемпіонату Європи.

Потому усіх розсудив килим. У результаті проведених поєдинків переможцями та призерами змагань серед школярів 1-2 класу, вагова категорія до 22 кг стали: Бойчук Роман ( 1 місце), Шевчук Артем ( ІІ місце), Тишик Артем ( ІІ місце), Сомська Злата ( ІІІ місце).
На килимі — юні борці ДЮСШ № 1 ім. Петра Стуса
3-4 клас, вагова категорія до 30 кг: Куртяк Кирило ( І місце), Бойчук Дмитро ( ІІ місце), Романович Анлрій (ІІІ місце),

3-4 клас, вагова категорія до 40 кг: Поремчук Анастасія ( І місце), Карпук Назар ( ІІ місце), Винокуров Богдан (ІІІ місце).

3-4 клас, вагова категорія до 47 кг: Ящук Олександр ( І місце), Шлемко Кирило ( ІІ місце), Андрусик Кирило (ІІІ місце).

5 клас, вагова категорія до 40 кг: Фалюш Михайло ( І місце), Осипук Валерія ( ІІ місце), Левчук Василь (ІІІ місце).

5 клас, вагова категорія до 47 кг: Прадійчук Данило ( І місце), Сомський Роман ( ІІ місце), Лотоцький Максим (ІІІ місце).

5 клас, вагова категорія понад 50 кг: Мигуля Тимофій ( І місце), Скрипка Максим (ІІ місце).
На килимі — юні борці ДЮСШ № 1 ім. Петра Стуса
Юні борці нагороджені медалями та грамотами директора школи.