Після зимових канікул в спортивних залах ліцеїв №№ 10, 11 та 13 проходили змагання серед школярів з баскетболу (3х3) та волейболу. А нещодавно розпочалися зональні і фінальні змагання в залік обласних Спортивних ігор. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Протягом року вони включають протиборства із 17-ти видів спорту, в яких беруть участь збірні команди-переможці сільських, селищних та міських територіальних громад.

1 квітня кращі юні шахісти представляли Ковельську ТГ у фіналі ХІХ Спортивних ігор школярів Волині у Луцьку. Серед них — Терещук Ярослава та Дружинович Даяна (ліцей №3 ім. Лесі Українки), Солов’янчук Роман (ліцей №1) та Хільчук Іван (ліцей ім.О.Пчілки).
ХІХ Спортивні ігри школярів Волині: ковельські шахісти показали достойний результат
Змагання видалися досить напруженими та інтенсивними. Кожен учасник мав за декілька годин зіграти аж 7 партій! Та й суперники були досить досвідчені, сильні.

Одна з ковельських команд набрала рівну кількість балів з луцькими шахістами, але поступилася господарям лише за додатковими показниками і посіла ІІ місце. Інша — зайняла ІV сходинку. І це серед 18 колективів з різних куточків Волині!

Лідерами стали Терещук Ярослава (друга в особистому заліку серед дівчат) та Хільчук Іван (набрав 11 балів з 14-ти можливих). Переборола стартове хвилювання і вдало виступила наймолодша шахістка Дружинович Даяна (4 перемоги в 7-ми партіях).

Представляв команду на обласному спортивному форумі Валентин Цесля.

Щиро дякую тренеру з шахів КЗ ДЮСШ ім.Є.Кондратовича Олені Черняк за сприяння в організації команд та начальнику управління освіти Віктору Бичковському за фінансове забезпечення поїздки.

Валентин Цесля, голова професійної спільноти вчителів фізичної культури Ковельської ТГ