11 квітня 2013 року вперше на спортивний майданчик ліцею №1 зібрались дівчата, які виявили бажання навчитися грати у футбол. Тоді тренування їм провів досвідчений тренер-викладач Сергій Логінов.

Секція була створена та працювала у структурі ДЮФК міста (нині — ФЦ “Ковель”), а тепер відділення дівочого футболу функціонує в ДЮСШ №1 імені Петра Стуса. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
Секція дівочого футболу ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса святкуватиме 10-річчя
Протягом десятиріччя спортсменки в складі збірних команд Ковеля та області неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів Волині та України з футболу та футзалу. Серед них — Дарина Мякота, Дарія Зубач, Катерина Чумак, Ірина Матлах, Анастасія Кузьміч, Олександра Киричук, Вікторія Герасимчук, Анна Мякота, Вероніка Суглобова, Єлізавета Яковенко, Софія Бабарика, Вікторія Джала, Анастасія Гладун, Анна та Анастасія Тарасюк, Софія Кисляк, Наталія Нікітюк, Вікторія Воробей, Христина Мигуля, Дарія Логунова, Софія Коновалова, Ксенія Орловська, Валентина Масловська, Анна Дячук, Євгенія Мартинюк, Олеся Наумич.

Дівчата захищали кольори збірної України в групах WU–15 та WU-17, входили до складу команд Вищої ліги. Стали срібними призерами Європейських студентських ігор та ІІІ літньої Гімназіади України у 2021 році.

Сьогодні у секції займається 14 спортсменок середньої та старшої груп та 17 — молодшої.

Тренери-викладачі щиро вдячні за розуміння, моральну та матеріальну допомогу батькам, міській владі, депутатам міської ради.

З нагоди ювілею оргкомітет планує провести турніри з футболу. А також запрошуємо дівчаток долучитись до занять, адже спорт — це здоров’я!

Володимир Олексюк, тренер-викладач ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса