Учора на засіданні виконкому було розглянуто майже сорок різнопланових питань. Про підсумки виконання міського бюджету за перший квартал 2023 року звітувала начальник фінансового управління Валентина Романчук. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
У Ковелі відбулося засідання виконкому: які питання розглянули та рішення ухвалили
Вона повідомила, що за цей час бюджет Ковельської територіальної громади за доходами загального та спеціального фондів виконаний на 108,2 відсотка.

Загальний обсяг доходів склав 202 мільйони 924 тисячі гривень.

Зокрема, власні надходження загального фонду становлять 147 мільйонів 578 тисяч гривень. Рівень виконання затвердженого показника – 114,8 відсотка, залучено додатково понад 19 мільйонів гривень.

Порівняно з відповідним періодом попереднього року обсяг власних фінансових ресурсів громади зріс на 12 мільйонів 694 тисячі гривень або 9,4 відсотка.

Про стан об’єктів, призначених для занять фізичною культурою і спортом у Ковельській територіальній громаді, поінформував заступник начальника управління культури, молоді, спорту та туризму Роман Лис.

Він також анонсував, що в червні відбудеться відкриття спортивного ядра Транскордонного центру діалогу культур. Планують запросити відомих футболістів, організувати велопробіг, легкоатлетичні змагання, провести товариський матч з футболу.

— Сподіваємось, що незабаром спортивна арена повноцінно слугуватиме Ковельській громаді, – зазначив міський голова Ігор Чайка.

Затвердили на виконкомі звіт по виконання Програми соціального і економічного розвитку громади за три місяці нинішнього року.
У Ковелі відбулося засідання виконкому: які питання розглянули та рішення ухвалили
Прийнято сьогодні рішення про виділення матеріальної допомоги громадянам, що потрапили в тимчасові матеріальні труднощі — 34 100 грн, хворим на онкологічні захворювання — 45 000 грн.

Також фінансову підтримку отримають сім’я учасника АТО і ООС та поранений на війні військовослужбовець.

Тепер муніципальна варта у своїй роботі керуватиметься інструкцією з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, яку було погоджено на засіданні.

У ході роботи прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.