Нещодавно в Луцьку проходив чемпіонат Волині з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів «Разом до Перемоги». Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Вихованці КДЮСШ ім. Є. Кондратовича — чемпіони області з легкої атлетики
В змаганнях взяло участь близько 300 учасників із 13 команд. Ковель представляли легкоатлети КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

Чемпіонами стали: Котік Руфіна (біг 300 м), Степанюк Уляна (біг 100, 200 м), Демчук Дмитро (штовхання ядра).

“Срібло” вибороли: Осадчук Денис (штовхання ядра), Гусар Аліна (стрибки у довжину), Котік Руфіна (біг 100 м).

“Бронзу” здобули: Примачук Діана (біг 200 м), Рацький Любомир (стрибки у довжину), Гурик Людмила (метання спису та молота), Осадчук Денис (метання молота), Демчук Дмитро (метання молота).
В загальнокомандному заліку збірна КДЮСШ ім. Є. Кондратовича завоювала І місце.

Ковельчани нагороджені кубком та дипломом Департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Команду до змагань готували тренери-викладачі Клімашевська Олена, Карпук Петро, Повх Алла.

Вітаємо переможців та призерів змагань з гарним виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів.