Що таке Молодіжна рада і чому це має бути цікаво?

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Основною метою її діяльності буде сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Ковельської територіальної громади, узгодженості у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю у всіх сферах життя суспільства.
Запрошуємо до членства у Молодіжній раді при Ковельському міському голові

Чим це корисно саме тобі:

Ти матимеш можливість реально впливати на розвиток своєї громади.

До твоєї думки будуть прислухатися дорослі та влада.

Нові цікаві знайомства та зустрічі.

Набуття досвіду організатора, волонтера.

Однак, для ефективної та повноцінної роботи Молодіжної ради потрібно, аби до її складу увійшли найкращі представники молоді Ковельської територіальної громади.

Саме тому оголошується конкурсний відбір кандидатів.

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь віком 14-35 років, представників інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території громади (за згодою), представників органів студентського та учнівського самоврядування долучитися до створення Молодіжної ради.

Що для цього потрібно?

Необхідно подати анкету (біографічну довідку), заяву та пакет документів для участі в установчих зборах.

Для участі в установчих зборах необхідно:

1.Заповнити анкету ( Біографічна довідка МР) кандидата до складу Молодіжної ради при Ковельському міському голові.

2. Заяву ( Заява МР ) та копію паспорта разом із анкетою подати в управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради наступний пакет документів:

3.1. Для інститутів громадянського суспільства:

– копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

– копію статуту інституту громадянського суспільства;

– рішення (витяг з протоколу) засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради.

3.2. Для органів учнівського самоврядування, батьківського комітету та педагогічного колективу закладів освіти:

– рішення (витяг з протоколу) засідання керівного органу учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради;

– рішення (витяг з протоколу) засідання батьківського комітету;

– рішення (витяг з протоколу) зборів трудового колективу.

3.3. Для жителів Ковельської територіальної громади:

– список з підписами 100 громадян, які висувають особу кандидатом до Молодіжної ради.

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються 2 червня 2023 року о 10.00 год. за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 89, або надсилайте їх на електронну адресу –kovelmiskrajon@gmail.com. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Ковельському міському голові відбудуться 7 червня 2023 року, початок о 10:00 год.

Місце проведення: зал засідань управління культури, молоді спорту та туризму.

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради Зінчук Ірина Юріївна – тел. 0955405105.