1. Головна
  2. Новини
  3. Поліцейські вилучили у ковельчанина пістолет та набої, які він зберігав вдома

Поліцейські вилучили у ковельчанина пістолет та набої, які він зберігав вдома

23 травня оперативники Ковельського районного управління поліції виявили за місцем проживання 32-річного місцевого жителя пістолет калібру 9 мм та 5 набоїв до нього. Повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
Поліцейські вилучили у ковельчанина пістолет та набої, які він зберігав вдома
На місце прибула слідчо-оперативна група, виявлену зброю та боєприпаси вилучили. Все направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.
Поліцейські вилучили у ковельчанина пістолет та набої, які він зберігав вдома
Слідчі розпочали за цим фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Поліція Волині наголошує – незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, тягне за собою кримінальну відповідальність. Санкція ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України від трьох до семи років позбавлення волі. Однак, якщо особа добровільно видасть органам влади незаконні зброю та боєприпаси, вона звільняється від такої відповідальності.

#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також