В усіх школах Ковеля оголошено карантин до 16 лютого

Ріст захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей у багатьох загальноосвітніх навчальних закладах став причиною прийняття рішення щодо закриття усіх шкіл в місті Ковелі на карантин.

Нагадаємо, що минулого тижня з 9 по 13 лютого було призупинено навчання у ЗОШ №1, 2 та 10, в яких понад 20% дітей захворіли на грип та ГРВІ.

Моніторинг решти шкіл засвідчив зростання рівня захворюваності серед дітей. Тож задля уникнення розповсюдження інфекції управлінням освіти спільно з Ковельським МТМО та Волинським обласним лабораторним центром прийнято рішення призупинити заняття у всіх загальноосвітніх школах Ковеля. У трьох вищевказаних закладах карантин також продовжено до 16 лютого.

Відповідно до наказу начальника управління освіти відпрацювання навчальних занять буде проводитись дистанційно та посилено впродовж лютого-березня.

#Карантин #Освіта

У трьох школах Ковеля — карантин

У трьох школах Ковеля — карантин
Для запобігання поширенню інфекції прийнято рішення призупинити заняття у ЗОШ №1, 2 та 10, в яких рівень захворюваності дітей на грип та ГРВІ перевищив 20%.

У Ковелі жодна школа чи клас не закриті на карантин через кір

У Ковелі жодна школа чи клас не закриті на карантин через кір
“Усі класи продовжують відвідувати заняття. Карантинні заходи - це вжиті згідно розробленого Плану заходи із запобігання поширенню інфекції,” - начальник управління освіти м.Ковеля.

Чи безпечно дітям відвідувати уроки у ковельській школі, де виявили хвору на кір дитину?

Чи безпечно дітям відвідувати уроки у ковельській школі, де виявили хвору на кір дитину?
Стурбовані ситуацією батьки учнів просять роз'яснень, які заходи вживаються освітянами та медиками щодо запобігання поширенню інфекції у навчальних закладах.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: