Ковельчани подолали «Маршрут любові»

Учора в міському парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки відбулись змагання зі спортивного орієнтування, присвячені Дню святого Валентина «Маршрут любові». Захід був організований і проведений ГО «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» за підтримки відділу молоді, фізичної культури та спорту. Пише офіційний сайт міської ради.

Змагання пройшли в теплій і дружній атмосфері. Кожному учаснику, який перетнув лінію фінішу, було вручено медаль та приз від громадської організації. Усіх бажаючих частували смачним гарячим чаєм, а діток пригощали солодкою випічкою від грузинської пекарні «Тоне».

Перед початком дійства було проведено майстер-клас зі спортивного орієнтування, тому навіть новачки впевнено виходили на старт.

44 пари вдало подолали дистанцію. Виступали представники різних вікових категорій: найстаршій учасниці нещодавно виповнилось 65 років, а наймолодшому – 5 років (він пройшов маршрут в супроводі одного з інструкторів ГО «ДКТР «Контур»). Кожен з радістю ділився своїми враженнями на фініші.

Переможцями та призерами «Маршруту любові» стали: 1-е місце у Кисляк Юлії та Назарука Сергія, 2-е – у Тетерука Віталія і Спицької Анастасії, Третіми були - Євчук Владислав та Костюк Тетяна.

Всі вони нагороджені грамотами відділу молоді, фізичної культури та спорту, а також подарунковими сертифікатами на безкоштовне відвідування кав’ярні грузинської пекарні «Тоне», яка знаходиться по вул. Івасюка, 19.

Громадська організація «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» виносить щиру подяку за допомогу в підготовці та проведенні змагань: відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету, грузинській пекарні «Тоне», самостійній державній пожежно-рятувальній частині №4, а також усім ковельчанам, які приєдналися до свята спорту та любові.
#КлубКонтур #Дозвілля #Спорт

Коментарі

Читайте також