1. Головна
  2. Новини
  3. За тиждень патрульні у Ковелі оформили порушень на 130 тисяч гривень

За тиждень патрульні у Ковелі оформили порушень на 130 тисяч гривень

Цифра тижня: патрульні в Ковелі оформили адмінматеріалів на майже 130 тисяч гривень

10 лютого минув рівно тиждень, відколи у м. Ковелі на Волині запрацювала патрульна поліція. Пише прес-служба патрульної поліції у Фейсбук.

Всього лише за ці перші 7 днів полісмени винесли 247 постанов на суму понад 50 тисяч гривень. Більшість з них – за порушення правил користування ременями безпеки та використання засобів зв'язку за кермом (штраф з це – 425 гривень).

Тому закликаємо ковельчан пристебатись та не розмовляти по телефону в дорозі, адже життя – дорожче!

38 адміністративних матеріалів оформлено в сфері охорони публічної безпеки. З них 19 – за розпивання алкоголю в громадських місцях, 6 – за дрібне хуліганство, 5 – за порушення вимог пожежної безпеки.

Окрім того, 5 протоколів складено за вчинення дорожньо-транспортних пригод, 7 – за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, 2 – за залишення місця автопригоди. Загалом, до суду спрямовано 15 протоколів на загальну суму майже 75 тисяч гривень.

Впродовж тижня керівник відділу ПП Тарас Михалко провів ряд зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та інших правоохоронни органів, налагоджено ефективну співпрацю, яка дасть хороші результати зовсім скоро. Цього тижня розпочинаються зустрічі з представниками сфер освіти, культури, громадських організацій – для тісної взаємодії, втілення заходів щодо профілактики правопорушень, зокрема серед молоді, роботи з дітьми у навчальних закладах.

#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також