Дві золоті та одна срібна медалі на кубкові світу з паралімпійського пауерліфтингу - у ковельчан

17 лютого на першому в цьому році кубкові світу з паралімпійського пауерліфтингу одразу дві перемоги у юніорки 16-річної Ксенії Токар. Вона виборола золоту та срібну нагороди у ваговій категорії до 41 кг (золото - серед юніорів, срібло - серед дорослих). Пише офіційний сайт Національного комітету спорту інвалідів України.

Як повідомив заслужений тренер України Валерій Дружинович, вчора, 18 лютого, ще один його вихованець - 18-річний Денис Остапук, здобув золоту медаль серед юніорів у ваговій категорії до 59 кг та 4 місце серед дорослих.

Ксенія Токар - учениця Ковельської ЗОШ №8, а Денис Остапук - студент Ковельського промислово-економічного коледжу. На своєму рахунку вони уже мають чимало спортивних досягнень, якими прославили місто Ковель та Україну на державному та світовому рівнях.

Кубок світу проходить з 14 по 23 лютого у м. Дубаї, ОАЕ. У ньому беруть участь 130 найсильніших паралімпійців, зокрема й 7 пауерліфтерів з України. У складі паралімпійської команди ковельчани виступили вперше.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: