У Ковелі відкрили виставку вишитих робіт Ольги Пірожик «Старе місто: ретроспектива»
У Галереї мистецтв у Ковелі відкрили виставку вишитих робіт Ольги Пірожик «Старе місто: ретроспектива». Майстриня вже втретє представляє свої творчі роботи широкому загалу.

До експозиції увійшло понад пів сотні картин, виконаних у різних техніках вишивки, переважно хрестиком та напівхрестиком. Значну частину робіт становлять міські пейзажі, натхнення для яких авторка черпає під час подорожей.
Ольга Пірожик очолює публічну бібліотеку, а також є акторкою народного аматорського театру «10 ряд 10 місце». Попри насичений ритм життя, вона знаходить час для творчості, хоча зізнається, що останнім часом вишивати вдається рідше.
За словами майстрині, вишивка вимагає уважності, терпіння та значних затрат часу, однак водночас допомагає відволіктися від щоденних справ.
На відкриття виставки завітали друзі, колеги та знайомі Ольги Пірожик, щоб привітати її з черговою творчою подією та висловити підтримку.




















До експозиції увійшло понад пів сотні картин, виконаних у різних техніках вишивки, переважно хрестиком та напівхрестиком. Значну частину робіт становлять міські пейзажі, натхнення для яких авторка черпає під час подорожей.
Ольга Пірожик очолює публічну бібліотеку, а також є акторкою народного аматорського театру «10 ряд 10 місце». Попри насичений ритм життя, вона знаходить час для творчості, хоча зізнається, що останнім часом вишивати вдається рідше.
«Більшість моїх картин — це міські пейзажі. Я обожнюю подорожувати, дуже люблю стару архітектуру і можу годинами розглядати її деталі», — розповідає Ольга Георгіївна.

За словами майстрині, вишивка вимагає уважності, терпіння та значних затрат часу, однак водночас допомагає відволіктися від щоденних справ.
«Для мене це азарт і навіть магія, адже поступово, стібок за стібком, шматочок тканини перетворюється на мистецтво. І це — справа моїх рук», — каже вона.Деякі роботи налічують до 90 тисяч стібків, а для створення окремих картин використано понад пів сотні кольорів і відтінків. Свою творчість мисткиня описує коротко: «Я малюю голкою і ниткою».
На відкриття виставки завітали друзі, колеги та знайомі Ольги Пірожик, щоб привітати її з черговою творчою подією та висловити підтримку.



















