У Ковелі відбувся фестиваль шкільного вальсу: на майданчику станцювали 219 пар
У Ковелі відбувся традиційний фестиваль шкільного вальсу, який уже четвертий рік поспіль об’єднує випускників, педагогів, батьків та мешканців громади. Цього разу учасниками події стали 219 пар одинадцятикласників — загалом 438 юнаків і дівчат.

Під час фестивалю випускники представили 16 танцювальних постановок. Через мову танцю вони розповіли власні історії про шкільні роки, дружбу, перші мрії, хвилювання, дорослішання та спогади, які залишаться з ними назавжди.
Свої вальси глядачам подарували випускники дев’яти закладів освіти Ковельської громади, а також учні Вербського ліцею.
Святковий захід відбувся на майданчику біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Саме там юнаки та дівчата продемонстрували підготовлені танцювальні номери, які стали символічним завершенням шкільного етапу їхнього життя.
До випускників звернувся міський голова Ігор Чайка. Він побажав молоді впевнено йти до своїх цілей, вірити у власні сили та будувати майбутнє в мирній Україні.

Організаторами фестивалю стали працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Вони подякували за підтримку управлінню культури, молоді, спорту та туризму, ведучій Наталії Гончар, а також усім учасникам, хореографам і гостям заходу.







































Під час фестивалю випускники представили 16 танцювальних постановок. Через мову танцю вони розповіли власні історії про шкільні роки, дружбу, перші мрії, хвилювання, дорослішання та спогади, які залишаться з ними назавжди.
Свої вальси глядачам подарували випускники дев’яти закладів освіти Ковельської громади, а також учні Вербського ліцею.
Святковий захід відбувся на майданчику біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Саме там юнаки та дівчата продемонстрували підготовлені танцювальні номери, які стали символічним завершенням шкільного етапу їхнього життя.
До випускників звернувся міський голова Ігор Чайка. Він побажав молоді впевнено йти до своїх цілей, вірити у власні сили та будувати майбутнє в мирній Україні.

Організаторами фестивалю стали працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Вони подякували за підтримку управлінню культури, молоді, спорту та туризму, ведучій Наталії Гончар, а також усім учасникам, хореографам і гостям заходу.






































