І знову про сміття: очільник області вважає, що сміттєпереробний завод треба будувати в Ковелі

На Волині влада має намір збудувати сміттєпереробний завод. За словами голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, найефективніше буде звести його в Ковелі – усі міжнародні транзитні лінії електропередач проходять через усе місто. А “зелену” енергію, яка може бути отримана від переробки сміття, можна буде використовувати для діяльності мережі. Про це стало відомо під час робочої наради з іноземними партнерами, на якій обговорювали майбутнє будівництво сміттєпереробного заводу, – повідомляє Суспільне телебачення Волині.

«Це не є проект одного місяця. Це є проект, який може бути територіально розташований в різних місцях, зокрема, на тих звалищах, які сьогодні існують, де можна здобувати біогаз. Орієнтовно такі проекти у Європі вартують приблизно десь до 50 мільйонів євро, потужністю 400 тисяч тонн. На території Волинської області ми розраховуємо збирати десь 170 – максимум до 200 тисяч тонн. Рахуйте, що це приблизно десь 30 мільйонів євро, але це попередні оцінки», – розповів Володимир Гунчик.

«Система, яку ми представили в Україні, буде працювати так само, як працює у нас в країні. Таких систем ми створили три. Вони схожі на ті, які можна буде створити тут, у Волинській області. Система збирання сміття при цьому не порушується, а лише удосконалюєтсья новими системами переробки, які дозволяють цим відходам, які створюються в області, не зберігатся на полігонах, а обробити. Таким чином 90 вітсотків ТПВ, які створюються в області, можна переробити і вони не потраплять на звалища», – додав представник Литовської Республіки Штьормер Віргініюс.

Наприкінці розмови представники Волині із партнерами з України, Латвії та Литви підписали меморандум про співпрацю у реалізації проекту, який передбачає переробку усіх видів відходів.

#Благоустрій

Вулиці міста Ковеля частково поприбирали ФОТО

Вулиці міста Ковеля частково поприбирали ФОТО
Працівники РЖКП №2 прибрали сміття, яке накопичилося за останні кілька днів. Це була свого роду благодійна акція, адже за виконання цих робіт підприємство грошей не отримає.

Ремонт дороги по вулиці Черняховського у Ковелі: питання політики чи благоустрою?

Ремонт дороги по вулиці Черняховського у Ковелі: питання політики чи благоустрою?
На запитання відповідає міський голова Олег Кіндер. Інтерв'ю, опубліковане в газеті "Вісті Ковельщини" від 8 березня 2018 року.

Ковель у смітті: хто винен і що робити?

Ковель у смітті: хто винен і що робити?
ТзОВ “К.П.Верес”, яке визнано переможцем закупівлі послуги з прибирання вулиць міста, не підписало договір у визначений законодавством строк, проігнорувавши вимоги міської влади.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: