Папа Римський Франциск благословив ковельчанку Марійку Мовчан та її родину

Юні дипломати з Волині роками підтримують гарні стосунки зі світовими знаменитостями, президентами і монархами, релігійними діячами, час від часу обмінюються листами та запрошують шанованих осіб в гості.

Цього року в листі з Ватикану люб’язно повідомили, що Папа Римський благословляє юну українську дипломатку Марiйку Мовчан та її родину. Про це повідомляє Суспільне телебачення Волині.

Монарші сім’ї Європи також не залишилися осторонь і вчергове наділили своєю увагою та надіслали свої поважні повідомлення їхнім давнім знайомим – дітям з України. Серед них і сім'я Марійки Мовчан з Ковеля.

Традиційно з нагоди свят юна ковельчанка Марійка Мовчан разом із братами готує десятки вітальних листівок. Розсилає їх європейським монархам і світовим лідерам. А після свят до неї повертаються поштівки – зі штемпелями з різних країн.

Нині у домашній колекції Мовчанів – сотні листів від найвідоміших людей світу: президента Франції, канцлера Німеччини, королев Нідерландів та Данії, прем’єр-міністра Португалії, князівської родини Монако та короля Бельгії, Папи Римського.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: