У Юлії Батенкової-Бауман - два четвертих результати на Паралімпіаді-2018

Цьогоріч на зимовій Паралімпіаді в Південній Кореї Україну представляють дві волинянки: найтитулованіша в Україні зимова спринтерка - ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман і Богдана Конашук, для якої ці ігри - дебютні. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

У першій біатлонній гонці на шість кілометрів серед спортсменок стоячи в Пхьончані Батенкова була четвертою. Після першого вогневого рубежу вона йшла першою, але промах на другому призвів до штрафного кола. Втрачений час завадив перемозі. Третій день змагань у перегонах на 15 км стоячи Юля Батенкова-Бауман не змогла потрапити до трійки лідерів і знову фінішувала четвертою.

У скарничці досягнень спортсменки вже 13 олімпійських медалей: 4 бронзових та 9 срібних. На цю паралімпіаду їхала зі сподіванням на "золото".Зараз в активі української команди 15 медалей - 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових. І тепер вона посідає другу сходинку у командному заліку. Нагадаємо, що збірну України в Пхьончхані представляють 33 спортсмена. Наші паралімпійці виступають в трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах.


#ЮліяБатенковаБауман #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Юлія Батенкова-Бауман - героїня спецпроекту "Без обмежень" на каналі 1+1

Юлія Батенкова-Бауман - героїня спецпроекту "Без обмежень" на каналі 1+1
Ковельчанка - учасниця ХІІ зимових Паралімпійських іграх у м.Пхьончхані, розповіла про години тренувань та велику мрію - олімпійське "золото".

Ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман візьме участь в ХІІ зимових Паралімпійських іграх у м.Пхьончхані

Ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман візьме участь в ХІІ зимових Паралімпійських іграх у м.Пхьончхані
Багаторазовій призерці трьох Паралімпіад поки що не вдавалося здобути золоту медаль. Тож побажаємо землячці вибороти довгоочікувану нагороду цього разу.

Знову три медалі для збірної України здобула Юлія Батенкова-Бауман

Знову три медалі  для збірної України здобула Юлія Батенкова-Бауман
Ще два старти чекає ковельчанку на фінальному кубку світу з лижних перегонів та біатлону у фінському місті Вуокатті.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: