На Волині розпочалася підготовка підрозділів територіальної оборони. Впродовж трьох днів на полігоні у Володимирі-Волинському триватиме єдиний “Стрілецький день”.

Резервісти вдосконалюють теоретичні і практичні навички з вогневої, мінно-інженерної та медичної підготовки. Навчання резервістів відбуваються раз на три місяці. Цього разу військову майстерність здобудуть 8 сотень волинян.

15 березня до навчання будуть залучені й тридцять ковельських резервістів.

Разом із військовими у якості інструкторів на полігоні перебувають представники Громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону "БУГ" з міста Ковеля. На добровільних засадах хлопці із бойовим досвідом допомагають військовим навчати резервістів. За словами керівника "БУГу" Олександра Калюжного, майже увесь склад інтрукторів є учасниками бойових дій, які побували на Сході України. До речі, серед них чимало колишніх добровольців. Після повернення з навчань їх планують відзначити у Ковелі з нагоди Дня українського добровольця, який відзначається в Україні сьогодні, 14 березня.

Про навчання резервістів - у сюжеті Суспільного телебачення Волині.#ОлександрКалюжний #ВійськоваСлужба #ДопомогаАТО #ВійськовіНавчання