Для налагодження співпраці між польськими та українськими підприємцями при Польсько-українській господарській палаті створено Центр ринкового аналізу.

Його завданням є надання комплексної допомоги усім, хто хоче розвивати свій бізнес у сусідній країні, надання різного роду консультацій щодо подолання митних, податкових та юридичних перешкод.

16 березня у Ковелі відбулася зустріч представників Центру з місцевими підприємцями, фахівцями Ковельського міськрайонного центру зайнятості, депутатами міської ради.

Про організацію заходу подбали Волинська агенція із залучення інвестицій та працівники відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету.

Учасники зустрічі отримали інформацію щодо реєстрації фірми у Польщі, пошуку ділових партнерів, ведення документації, працевлаштування, враховуючи останні зміни у законодавстві.

Тісна співпраця з Центром відкриває для місцевих підприємців нові перспективи та допоможе ефективніше розповсюджувати свою продукції та надавати послуги на польському ринку.

Як повідомив начальник відділу економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому Михайло Долінський, наразі триває процес розробки відповідного алгоритму дій, проводяться робочі зустрічі з підприємцями. Тож згодом усі зацікавлені у розвитку свого бізнесу в Польщі, зможуть більше дізнатися про можливості Центру ринкового аналізу в Україні.

Центр ринкового аналізу має свій сайт, тож усі деталі за посиланням http://car-puig.org/uk/