Театральне життя у Ковелі: аматорський театр-студія готує нову постановку

З грудня 2017 року розпочалися репетиції ковельського театру-студії, який створено при народному домі “Просвіта”. Його назву місцеві аматори поки що не придумали.

Ідею створити театр багато років виношувала нинішній його керівник, актриса та режисер Альона Малюга-Мельникова. Так склалося, що Альона переїхала з Києва у Ковель, та не покинула своїх намірів. Розпочала з малого - невеликих інсценізацій, моновистав та монологів. Згодом привернула до себе увагу інших любителів сцени та знайшла однодумців.

Прем'єрна постановка відбулася 22 січня у День Соборності України. Надзвичайно зворушливою була інсценізація новели волинянина Віктора Гребенюка «Крижем». Її підготували Вікторія Савлук, Альона Малюга-Мельникова та Оксана Мизовець. Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за подіями, що розвивались на сцені, майстерною грою акторів, їх умінням надзвичайно реально передати думку автора.

З першого лютого 2018 року для акторів розпочались тренінги, уроки, заняття та репетиції. “Уже підібралась чудова команда творчих, амбітних, інтелектуальних, енергійних людей різного віку, які бажають розвиватись та творити, а також - робити щось значуще та корисне для свого міста, своєї країни, адже мистецтво не має кордонів”, - йдеться на сторінці Ковельського аматорського експериментального театру-студії у Фейсбук.

На вечірні репетиції в театральну студію йдуть з цікавістю люди різного віку та професій. Вже на початках в театрали записалися близько півсотні ковельчан. Тут вчать азам акторської майстерності. Експериментують на заняттях з ораторського мистецтва, вокалу та ритмопластики. Дізнаються багато цікавого з історії та розвитку театру - як вітчизняного, так і світового.

У планах режисера — відкриття театральної секції для дітей.
Нову сценічну роботу студія представить публіці до чергової річниці Чорнобильської трагедії.

Людмила Зубарєва, акторка театру: Відкриваю для себе новий світ — світ театрального мистецтва. Коли ти з ранку до ночі в роботі, яка пов'язана з вирішенням різних життєвих проблем людей, а їх, на жаль, дуже багато, ти намагаєшся вести активний спосіб життя та шукаєш нових вражень та пригод. Театр - це неймовірні відчуття! Йшла перший раз на заняття і думала: «Ну що я там можу? Бездарність))) але і дерево, до прикладу, хтось грати повинен - а це я зможу?». Пішла - і «втягнулася»!!! Тепер кожне заняття в театрі для мене, як ковток чистого повітря, надихає на нові ідеї, підіймає настрій. Тож приєднуйтесь до нас!

#Театр #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі планують створити театр

У Ковелі планують створити театр
Навчитися акторській майстерності можна буде в театральній студії, яка оголосила набір творчих і талановитих людей.