У суботу, 24 березня, стартує пробне ЗНО

Охочі пройти цього року ЗНО мали відправити реєстраційні документи до 19 березня. На Волині очікували 10 900 майбутніх абітурієнтів — це кількість випускників шкіл і студентів 2-го курсу коледжів та училищ. Але ще понад 300 випускників минулих років виявили бажання скласти цьогорічне ЗНО. Йдеться на сайті НСТУ.


Найближчої суботи, 24 березня, майбутні абітурієнти можуть пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

У Ковелі пробне ЗНО проходитиме у ЗОШ №1, ЗОШ №7, НВК №11 та НВК №13.

За словами директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк, зареєструвалися понад 5 тисяч осіб. Це більше, ніж минулого року. Процедури пробного ЗНО повністю відтворюють процедури основної сесії.

Волинські абітурієнти зможуть внести зміни в реєстраційні дані учасників ЗНО. Особливі умови реєстрації – для учасників антитерористичної операції.

До 2 квітня можна вносити зміни. Для цього потрібно повністю нова перереєстрація. Якщо це учень школи чи училища, або коледжу, то має бути список з навчального закладу. Якщо випускник минулих років, то копія атестату. Додаткова реєстрація буде для учасників АТО і людей із непідконтрольних територій, які з відомих причин у лютому-березні не змогли зареєструватися, – повідомила Лариса Середяк.

В останній день березня відбудеться ще одне пробне ЗНО. Цього разу на вибір: з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.

#ЗНО #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також