У Ковелі територію колишнього військового містечка віддадуть учасникам АТО під житлову забудову

Частину території колишнього військового містечка по вулиці Володимира Кияна, 51 (колишня вулиця Ватутіна) планують віддати під садибну житлову забудову учасникам АТО. Наразі триває громадське обговорення містобудівної документації.

Ділянка знаходиться в північно-східній частині міста Ковеля. Нині тут є індивідуальні житлові будинки, медпункт, гаражі, інші споруди та зелені насадження. Ряд будівель колишньої військової частини знаходяться в зруйнованому стані і підлягають знесенню.

Згідно проекту територія кварталу поділятиметься на житлову, громадську забудову та будівлі автомобільного транспорту (гаражі).

Під житлову забудову передбачено майже 4,3 га. Тут планується розмістити 40 індивідуальних житлових будинків та 10 двоквартирних двоповерхових житлових будинки.

Понад півтора гектара займатимуть об'єкти транспортної інфраструктури (гаражі, майданчик для паркування автомобілів на 54 місця). У житловому кварталі також буде пункт первинної медичної допомоги

У північній частині кварталу запроектовано вулицю шириною 18 м, яка відповідає пропозиції раніше розробленого детального плану. На вулиці зі сторони вул. Володимира Кияна в напрямку села Дубове передбачається влаштування велосипедної доріжки.

Житлові вулиці з двосторонньою забудовою запроектовані шириною 15 м з проїзною частиною 7 м. Вулиці з односторонньою забудовою житловими будинками — 12 м з проїзною частиною 6 м. Ширина тротуарів — 1,5 м. На всіх вулицях передбачено двосторонній рух транспорту.

Будівлі та споруди житлової та громадської забудови будуть забезпечені інженерними мережами: електро- та водопостачанням, каналізуванням та водовідведенням.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «Публічна інформація». Пропозиції до містобудівної документації можна подавати до 23 квітня 2018 року.


#ДопомогаАТО #Новобудова #Депутати

Читайте також

11 та 12 квітня у двох школах Ковеля відкриють меморіальні дошки загиблим бійцям

11 та 12 квітня у двох школах Ковеля відкриють меморіальні дошки загиблим бійцям
Ковельська ЗОШ №5 увічнить пам’ять свого випускника - Олексія Тарасюка. На вшанування пам’яті Олександра Ярмолюка на фасаді ЗОШ №10, де він навчався, буде розміщено меморіальну дошку з його ім’ям.

У Ковелі учасники АТО не можуть оформити землю через недостовірні відомості в довідках Держгеокадастру

У Ковелі учасники АТО не можуть оформити землю через недостовірні відомості в довідках Держгеокадастру
Аби вирішити проблему та вплинути на ситуацію депутати міської ради скерували звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та керівника служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.