До участі в міжнародному забігу у Ковелі запрошують людей з інвалідністю

Спортсменів чи аматорів, котрі мають інвалідність, запрошують взяти участь у ХІІІ-му Ковельському міжнародному пробізі, що відбудеться 6 травня. Пробіг присвячений 90-й річниці проведення маршу-пробігу на Волині.

Участь є абсолютно безкоштовною для людей старшого віку, яким понад 70 років, людей з інвалідністю та учасників Чемпіонату України з півмарафону «KOVEL HALFMARATНON-2018», інформує прес-служба ковельського півмарафону.

До слова, у рамках Ковельського міжнародного пробігу відбудеться Чемпіонат України з півмарафону «KOVEL HALFMARATНON-2018» на дистанції понад 21 кілометр.

Зокрема, спортсмени з інвалідністю мають можливість долучитися до заїздів на візках на дистанції 7 км - «Сильні духом – ковалі свого здоров'я!». За зайняті 1-3 місце вони отримають цінні винагороди.

Організатори: «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

Для участі у змаганнях необхідно мати довідку медичної установи або заявку на участь у змаганнях, завірену лікарем.

У рамках ХІІІ-го Ковельського міжнародного пробігу відбудуться естафети «Разом, ми велика сила» 7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км; біг по шосе «ХІІІ-го Ковельського Міжнародного пробігу» – 7 км «Ковельські Побігеньки»; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю ( на дистанції – 7 км) «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!», а також сімейні забіги та змагання для дітей.


#Півмарафон #ЧемпіонатУкраїни #Спорт

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.