У Ковелі відкрили майданчик для великого тенісу та волейболу

Після великодніх свят на території Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, що у Ковелі на вулиці Варшавській, відкрито новий мультиспортивний майданчик, який використовуватимуть для гри у волейбол та великий теніс. Облаштували його з ініціативи директора - Сергія Семерея, який очолює підприємство одинадцять років.

Колектив філії підтримав ідею та активно долучився до її втілення, виконавши чимало робіт власними силами. Розпочали будівництво ще з осені минулого року, а продовжили уже цієї весни. 12 квітня відбулось урочисте відкриття майданчика та перша гра з волейболу, у якій перемогла дружба.

Новий об’єкт спортивної інфраструктури стане місцем активного відпочинку та дозвілля працівників підприємства. Директор Волинської філії Концерну РРТ Сергій Семерей каже, що колектив уже багато років веде активний спосіб життя, долучаючи до цього і свої родини: «Туризм, сплав по річках і походи в гори – наша стихія. Нинішня новина теж стосується спорту. Колектив Волинської філії Концерну РРТ відкрив власний мультиспортивний майданчик. Відтепер нам став доступнішим великий теніс. Тож мої колеги з родинами мають гарну можливість освоїти цей вид спорту, а ще - позмагатись у бадмінтон. Сподіваюсь, надалі наше життя буде більш здоровим та багатим на спортивні баталії. А відпочинок - активнішим!!!».

Сергій Семерей переконаний, що з відкриттям майданчика такий вид спорту як великий теніс стане більш популярнішим на теренах нашого міста: «У Ковелі є достатньо майданчиків для гри у волейбол, а тенісний корт до цього часу був лише один. Плануємо на безкоштовній основі надавати для проведення міських змагань з великого тенісу».

Тож Ковель як спортивна столиця Волині продовжує успішно розвиватися. Тішить, що подібні ініціативи втілюються в життя не лише завдяки міській владі (яка досить активно підтримує розвиток спорту в місті), а й меценатам та окремим колективам. Нехай такі починання будуть хорошим прикладом для інших підприємств та установ, особливо для керівників, які дбатимуть про дозвілля та здоровий спосіб життя своїх працівників та їх сімей.


#КонцернРРТ #Спорт #Теніс

25 років тому, 1 квітня, у Ковелі створено Волинський обласний радіотелевізійний передавальний центр ВІДЕО

25 років тому, 1 квітня, у Ковелі створено Волинський обласний радіотелевізійний передавальний центр ВІДЕО
Волинь — єдина область в Україні, де головна телевізійна вежа знаходиться не в обласному, а в географічному центрі краю – місті Ковелі.

Ковельчанин отримав державну нагороду

Ковельчанин отримав державну нагороду
Директору товариства «Телемережі України» Петру Семерею сьогодні вручено орден «За заслуги» III ступеня за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: