Настусю Абрамчук поховають у Ковелі в понеділок, 16 квітня

Маленьку ковельчанку Настю Абрамчук, яка померла у клініці Стамбула, сьогодні зустрічатимуть у Борисполі. Про це повідомила волонтер Наталія Попова на своїй сторніці у Фейсбук. Вона допомагала дитині та її батькам, опікувалася дівчинкою відтоді, як їй поставили страшний діагноз, шукала клініки, домовлялась за лікування, допомагала коштами та огранізовувала благодійні заходи на підтримку Настусі.

Аби поставити дівчинку на ноги, зібрати кошти на її лікуваання, допомагав чи не увесь Ковель. Тому звістка про її смерть приголомшила ковельчан. Цього не очікували і дуже сподівалися на її одужання. Щирі співчуття родині та усім, хто знав цю чудову дівчинку.

Сьогодні тіло Настусі мають привезти додому.

Літак зустрічають у Борисполі о 17.40. Поховають Настю в понеділок, 16 квітня, у Ковелі.

У Фейсбук на сторінці «Настуся Абрамчук Битва за життя» волонтери просять підтримати батьків коштами на поховання дитини. "Вони виснажені горем і немає звідки взяти. Кожнісінька Ваша гривня на вагу золота в сім'ї Абрамчуків. Вони невтомно дякують за підтримку, яку отримували протягом пекельного року....дуже багато людей слідкували за Настунею, надавали як моральну, духовну так і матеріальну підтримку," - йдеться у дописі.

Карта ПриватБанку тата Абрамчук Сергій 4149 4996 4811 1977.

#НастусяАбрамчук #БитваЗаЖиття #Благодійність #НаталіяПопова

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.