Волонтер Корпусу Миру США Кесіді Кремтон зустрілася з дітьми та молоддю з особливими потребами

Волонтер Корпусу Миру США Кесіді Кремтон зустрілася з вихованцями громадської організації «Реабілітаційний центр». Захід приурочили до Всесвітнього дня здоров’я. Про це пише директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інна Третяк на своїй сторінці у Фейсбук.

Представники Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді розповіли про те, як дбати про своє здоров’я і що потрібно робити, аби підтримувати себе у гарній формі. Діти та молодь з особливими потребами досить активно долучилися до діалогу на тему: «Здоровим бути модно!»

Розділившись на дві команди, вихованці разом з американською гостею за допомогою фантазії й гумору шукали та знаходили цікаві варіанти ведення здорового способу життя.

Відобразилось все це на великому аркуші паперу у вигляді креативних малюнків. Захищаючи свої роботи, вихованці реабілітаційного центру збагатили свої знання корисною інформацією.

Від зустрічі кожна сторона отримала приємні враження та гарний настрій.


#Волонтери #КорпусМиру #СоціальнийЗахист

Діти з особливими потребами - за здоровий спосіб життя

Діти з особливими потребами - за здоровий спосіб життя
Волонтер Корпусу Миру США Кесіді Кремтон разом із представниками міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели заняття у Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Ковеля.

Хто вдосконалює англійську з Кесіді Кремтон - наступні заняття у четвер, 29 березня

Хто вдосконалює англійську з Кесіді Кремтон - наступні заняття у четвер, 29 березня
Уроки у волонтера Корпусу Миру, яка працює у Ковелі уже четвертий місяць, сприяють поліпшенню рівня знань та практики спілкування іноземною серед дітей та дорослих.

Звільнений з полону ковельчанин сьогодні відзначає день народження

Звільнений з полону ковельчанин сьогодні відзначає день народження
Вітання бійцю Артему Віндюку адресує волонтер Наталія Попова, яка доклала максимум зусиль для того, аби українські воїни повернулися додому. Нині вона опікується їх реабілітацією.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: