Ковельчани активно долучаються до наведення чистоти і порядку в місті

Ковельчани активно долучаються до наведення порядку в місті. І хоч такі заходи уже стали традиційними, цього року, як ніколи, місту потрібні “добровольці”. Адже ситуація з прибиранням вулиць Ковеля досі залишається напруженою. Комунальні служби в міру своїх сил та фінансування потроху наводять лад у різних куточках Ковеля.

Кожної весни в місті проводять масове прибирання територій, дні довкілля. Пізнє потепління та ранній Великдень внесли свої корективи у плани щодо наведення чистоти й порядку. Свята минули, погода досить тепла, тож санітарне прибирання міста у самому розпалі.

Зокрема вихованці та спортсмени Центру навчально-патріотичного виховання “Січ” прибрали на одному зі спортивних майданчиків Ковеля у центральній частині міста.

Активісти зібрали більше десятка 90-літрових мішків зі сміттям та іншими речами, що свідчать про нездоровий спосіб життя тих, хто усе це викинув (та ще й у громадському місці). А після толоки спортсмени провели відкрите тренування, щоб показати, як необхідно проводити час на спортивних майданчиках, замість того щоб вживати там алкоголь та смітити.

У соцмережах з'явилася інформація про те, що небайдужі мешканці з вулиці Окружної у Ковелі навели порядок вздовж дороги. Про це пише ковельчанин Віктор Уніга на своїй сторінці у Фейсбук. Зібрано понад 5 тонн різноманітного мотлоху.

“Прохання: люди! Бережіть довкілля і думайте про майбутнє своїх дітей!,” - йдеться у дописі.

Санітарне прибирання міста Ковеля продовжується. І уже найближчим часом до нього долучиться чимало ковельчан. Про це сьогодні на оперативній нараді говорив міський голова Олег Кіндер. Наразі готується відповідне розпорядження, у якому буде визначено день, час і території, які прибиратимуться силами працівників підприємств, установ та організацій.


#Благоустрій #НаціональнийКорпус #ЦентрСіч

Читайте також

Про ремонт дороги говорили представники влади Ковеля з мешканцями вулиці Черняховського

Про ремонт дороги говорили представники влади Ковеля з мешканцями вулиці Черняховського
На квітневу сесію міської ради виноситься питання про виділення коштів на капітальний ремонт перехрестя вулиць Черняховського-Відродження (зокрема на водовідведення та асфальтування).

Комунальний «реванш» від ТзОВ «К.П.Верес»

Комунальний «реванш» від ТзОВ «К.П.Верес»
Які роботи з благоустрою зроблені у Ковелі ТзОВ «К.П.Верес» та які завдання у сфері надання комунальних послуг підприємство ставить перед собою, - розповідає директор ЖКГ ТзОВ «К.П.Верес» Олександр Балак.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.