У Ковелі готують міський фонтан до нового сезону

У Ковелі розпочали підготовчі роботи до ремонту та запуску в експлуатацію міського фонтану, який є одним з улюблених місць відпочинку міських мешканців у спекотну пору року.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому Андрій Стернічук, балансоутримувачем міського фонтану є комунальне підприємство “Добробут”. Нині його працівники проводять ревізію обладнання: форсунок, насосів, щоб упевнитися, що вони придатні до експлуатації. Готують й саму конструкцію фонтану до проведення ремонтних робіт.

Збудований майже півтора десятиліття тому, потребує реставрації. Тому планують певні відновлювальні роботи поверхонь стін фонтану та фарбування металевих частин обладнання.

Роботи проводять працівники КП “Добробут” за кошти, виділені з міського бюджету на надання послуг з утримання місць загального користування.

#Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У напрямку Ковеля почали ремонтувати дорогу

У напрямку Ковеля почали ремонтувати дорогу
Роботи виконуються на відрізку автошляху міжнародного значення М-19/Е85, що поєднує Луцьк із Ковелем. Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Волинській області.