Ковельські лікарі врятували життя самогубці

Бригада Ковельських лікарів у складі хірургів Сергія Мазурка та Володимира Велимчаниці, анестезіологів Юліана Голика та Галини Ліпич, провели складну операцію на відкритій грудній клітці з приводу вогнепального поранення у груди. Операція тривала 3 години.

Як повідомив для КовельPost головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, 36-річного потерпілого привезли з одного із сіл Ковельського району. Він намагався вкоротити собі віку, вистріливши у груди з вогнепальної зброї.

Після операції у лікарні з ним працювали психіатри. Наразі він уже виписаний з медичного закладу.

Як стверджує головний лікар, потенційних самогубців досить важко переконати не робити повторних спроб суїциду. До прикладу, Олег Самчук пригадав сумне завершення історії кількарічної давнини про чоловіка, якому тричі у Ковельській лікарні рятували життя завдяки друзям та рідним, які вчасно виймали його з петлі. Остання спроба звести рахунки з життям виявилася фатальною.

Місцеві медики зробили усе можливе, аби врятувати молоде життя цього разу. Та сподіваються, що чоловік не зробить повторної спроби та цінуватиме життя.


#ОлегСамчук #КовельськеМТМО

У Ковельські лікарні вкотре надійшла благодійна допомога

У Ковельські лікарні вкотре надійшла благодійна допомога
Працівники закладів охорони здоров'я Ковеля висловлюють вдячність Волинському обласному благодійному фонду «Дитяча місія. Україна».

Сьогодні у Ковельському МТМО відкрили оновлене відділення гемодіалізу

Сьогодні у Ковельському МТМО відкрили оновлене відділення гемодіалізу
Це уже третій реконструйований об’єкт охорони здоров'я міста у нинішньому році. Уже зроблено приймальне відділення у пологовому будинку та шкірно-венерологічне і амбулаторію сімейної медицини.

До 1 квітня ковельчанам треба обрати сімейного лікаря

До 1 квітня ковельчанам треба обрати сімейного лікаря
Вибір терапевта чи педіатра - за пацієнтом. Відмовитись від підписання декларації лікар може лише в одному випадку: якщо кількість його пацієнтів сягнула двох тисяч.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: