Сьогодні у Ковелі біля пам’ятника жертвам Другої світової війни відбувся меморіальний захід. Тут зібралося чимало ковельчан: представники міської та районної влади, духовенство, ветерани війни і праці, військовослужбовці, учнівська молодь. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Зі сльозами на очах присутні переглянули надзвичайно зворушливу постановку «У пам’яті цей слід назавжди», яку підготували ковельські митці, учасники аматорського театру-студії «10 ряд 10 місце».

У виставі йшлося про біль втрат і радість Перемоги. Актори у коротких сценах своєю майстерною грою передали смуток і страждання, які довелося пережити у ті далекі роки. Як непросто було чекати матерям синів з війни, дівчатам - коханих.

Як розповідає художній керівник народного дому «Просвіта» Наталія Гончар, над сценарієм працювали усім колективом. Кожен вніс свою частинку серця і душі. Сьогодні усім нам, українцям, коли на сході нашої країни йде знову війна, все ближче і зрозуміліше, якою важкою ціною здобувається мир.

Голова ради ветеранів Віталій Подолянчук щиро подякував усім ковельчанам, міській владі за увагу до старшого покоління, до людей, які пережили війну, непрості повоєнні роки.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну.

А далі учасники заходу перейшли до Братської могили, що на кладовищі. Тут знайшли спочинок понад півтори тисячі солдат, які визволяли наше місто.

Панахиду за загиблими при визволенні Ковеля та України, за тими, хто віддав своє життя, захищаючи нашу країну сьогодні, відслужили представники духовенства УПЦ КП на чолі із благочинним Анатолієм Александруком.

Квіти вдячності і шани лягли до підніжжя пам’ятників. Вшанували присутні і пам’ять тих, хто був розстріляний у перші дні війни у Ковельській в’язниці.


#ДеньПамяті #ІсторіяКовеля #Театр #АнатолійАлександрук #УПЦ_КП