Ковельчанка Діана Савчук стала королевою Луцького «політеху» та Міс глядацьких симпатій онлайн

Конкурс «Король та королева ЛНТУ 2018» відбувся 11 травня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Про подію розповідає ВолиньPost.

Учасників було 9 пар, які змагалися за корони у п'яти конкурсах. Першим було відеопредставлення. Згодом учасники дефілювали у костюмах різних країн та регіонів, які визначили шляхом жеребкування: Київської Русі, Іспанії, Японії, Греції, Бразилії, Італії, Скандинавії, Шотландії та Індії.

Перевіряли розумові здібності студентів під час інтелектуального бліцу. Серед запитань: що краще обрати – кар’єру чи кохання; чому дружина повинна працювати; у якому порядку варто в житті розташувати кохання, кар’єру, сім’ю; яка тварина має стати обличчям луцького зоопарку; 5 рис ідеального чоловіка тощо.

Конкурсанти тішили аудиторію своїми талантами: співали, танцювали, малювали. Завершальним було дефіле-танець.

Спочатку нагородили Містера та Міс глядацьких симпатій онлайн – Дениса Коменду та Діану Савчук, потім обрали Містера та Міс глядацьких симпатій залу. Ними стали Андрій Бартошук та Ірина Дубнюк. Наступниим відзначили переможців у номінаціях – «Посмішка», «Стиль», «Елегантність», «Креативність», «Талант», «Оригінальність» та «Загадковість».

Віце-містером став Андрій Бартошук, а віце-міс – Олена Соловенюк. Звання короля ЛНТУ присвоїли Олександру Симончуку, а звання королеви – Діані Савчук.

Усі учасники отримали подарунки від партнерів та спонсорів свята, а після завершення дійства їх очікує афте-паті у нічному клубі «Hollywood».

Діана Савчук - переможниця конкурсу Міс Ковельського промислово-економічного коледжу, яка виборола звання королеви в Ковелі у 2017 році. Вона й нині ще навчається у КПЕК ЛНТУ. Цьогоріч, окрім корони Міс ЛНТУ 2018, королевою її обрали й глядачі під час голосування онлайн.


#ДіанаСавчук

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: