Ковельчанка Діана Савчук стала королевою Луцького «політеху» та Міс глядацьких симпатій онлайн

Конкурс «Король та королева ЛНТУ 2018» відбувся 11 травня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Про подію розповідає ВолиньPost.

Учасників було 9 пар, які змагалися за корони у п'яти конкурсах. Першим було відеопредставлення. Згодом учасники дефілювали у костюмах різних країн та регіонів, які визначили шляхом жеребкування: Київської Русі, Іспанії, Японії, Греції, Бразилії, Італії, Скандинавії, Шотландії та Індії.

Перевіряли розумові здібності студентів під час інтелектуального бліцу. Серед запитань: що краще обрати – кар’єру чи кохання; чому дружина повинна працювати; у якому порядку варто в житті розташувати кохання, кар’єру, сім’ю; яка тварина має стати обличчям луцького зоопарку; 5 рис ідеального чоловіка тощо.

Конкурсанти тішили аудиторію своїми талантами: співали, танцювали, малювали. Завершальним було дефіле-танець.

Спочатку нагородили Містера та Міс глядацьких симпатій онлайн – Дениса Коменду та Діану Савчук, потім обрали Містера та Міс глядацьких симпатій залу. Ними стали Андрій Бартошук та Ірина Дубнюк. Наступниим відзначили переможців у номінаціях – «Посмішка», «Стиль», «Елегантність», «Креативність», «Талант», «Оригінальність» та «Загадковість».

Віце-містером став Андрій Бартошук, а віце-міс – Олена Соловенюк. Звання короля ЛНТУ присвоїли Олександру Симончуку, а звання королеви – Діані Савчук.

Усі учасники отримали подарунки від партнерів та спонсорів свята, а після завершення дійства їх очікує афте-паті у нічному клубі «Hollywood».

Діана Савчук - переможниця конкурсу Міс Ковельського промислово-економічного коледжу, яка виборола звання королеви в Ковелі у 2017 році. Вона й нині ще навчається у КПЕК ЛНТУ. Цьогоріч, окрім корони Міс ЛНТУ 2018, королевою її обрали й глядачі під час голосування онлайн.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.

Читайте нас також: