Ковельчани В'ячеслав та Богдан Оксентюки завоювали золоті медалі на Національних Іграх Нескорених

У Києві відбулися національні змагання «Ігри Нескорених-2018». Серед фіналістів змагань - ковельчани: брати Богдан та В'ячеслав Оксентюки, а також Павло Солоха.

Ігри Нескорених є фінальним етапом відбору кандидатів до національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових Іграх Нескорених (Invictus Games) в австралійському Сіднеї. До складу збірної України будуть відібрані 15 спортсменів.

Учасниками цьогорічних змагань стали 172 поранені українські військовослужбовці. Вони представляли Збройні Сили України, Національну Гвардію, Національну Поліцію, Державну Прикордонну Службу та Службу Безпеки України, добровольчі підрозділи та ветеранство.

Змагалися за 60 медалей у восьми видах спорту: бігу, велоперегонах, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, плаванні, стрибках в довжину, стрільбі з лука та штовханні ядра.

В'ячеслав Оксентюк завоював золоту медаль з пауерліфтингу в категорії до 72 кг. Також брав участь у змаганнях з плавання вільним стилем.

Богдан Оксентюк здобув "золото" у плаванні вільним стилем на дистанції 50 метрів та "срібло" у бігу на 1500 метрів.

Павло Солоха другий рік поспіль бере участь у Національних Іграх Нескорених. Він переконаний, що спорт - найкраща реабілітація. Саме завдяки спортивним тренуванням Павло відновився та почав ходити. Навіть більше - минулого року взяв участь у 42-му марафоні морської піхоти США.

На цьогорічних Іграх Павло Солоха боровся за перемогу у веслуванні та велоспорті на шосе (дистанція 6 км).

#ІгриНескорених #Спорт #ДопомогаАТО #НаталіяПопова

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: