Проект «100 ідей для дітей» запрошує благодійників до організації заходу та наповнення призового фонду

“100 ідей для дітей” - місцевий проект, свято для дітей, яке організовує у Ковелі ГО «Велика ідея» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня 2018 року на території парку ім. Лесі Українки на дітей чекає “Ярмарок ремесел”, безпрограшна лотерея у країні подарунків “Kids'Shop”, а також розіграш суперпризів у фіналі свята.

ГО «Велика Ідея» запрошує активних підприємців Ковеля стати партнерами проекту “100 ідей для дітей” та доповнити призовий фонд.

Діти, які завітають на свято, будуть щасливі отримати у подарунок сертифікати на розваги/навчання/обід у Вашому закладі, солодощі або морозиво, іграшки, канцелярські приладдя та книжки, дитячі парфуми чи косметичні засоби, сонячні окуляри тощо.

Цьогоріч організатори розраховують на участь понад 3500 дітей з Ковеля та району.

Друзями проекту “100 ідей для дітей” уже стали: Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, кінотеатр “Прем'єра”. Генеральні партнери — Ковельська міська рада та меблевий центр “Інтарсіо”.

БАЖАЄТЕ ПОДАРУВАТИ РАДІСТЬ ДІТЯМ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, тоді звертайтесь до організаторів проекту “100 ідей для дітей” ГО "Велика ідея" на офіційну сторінку у Фейсбук або за тел. 068 564 63 20 Людмила Зубарєва, голова ГО “Велика ідея”.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.

Читайте нас також: