Проект «100 ідей для дітей» запрошує благодійників до організації заходу та наповнення призового фонду

“100 ідей для дітей” - місцевий проект, свято для дітей, яке організовує у Ковелі ГО «Велика ідея» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня 2018 року на території парку ім. Лесі Українки на дітей чекає “Ярмарок ремесел”, безпрограшна лотерея у країні подарунків “Kids'Shop”, а також розіграш суперпризів у фіналі свята.

ГО «Велика Ідея» запрошує активних підприємців Ковеля стати партнерами проекту “100 ідей для дітей” та доповнити призовий фонд.

Діти, які завітають на свято, будуть щасливі отримати у подарунок сертифікати на розваги/навчання/обід у Вашому закладі, солодощі або морозиво, іграшки, канцелярські приладдя та книжки, дитячі парфуми чи косметичні засоби, сонячні окуляри тощо.

Цьогоріч організатори розраховують на участь понад 3500 дітей з Ковеля та району.

Друзями проекту “100 ідей для дітей” уже стали: Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, кінотеатр “Прем'єра”. Генеральні партнери — Ковельська міська рада та меблевий центр “Інтарсіо”.

БАЖАЄТЕ ПОДАРУВАТИ РАДІСТЬ ДІТЯМ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, тоді звертайтесь до організаторів проекту “100 ідей для дітей” ГО "Велика ідея" на офіційну сторінку у Фейсбук або за тел. 068 564 63 20 Людмила Зубарєва, голова ГО “Велика ідея”.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: