Шість призових місць у фестивалі з швидких шахів - у ковельчан

У місті Камені–Каширському у фестивалі з швидких шахів «Волинь – Північ» змагалися у майстерності 44 представники з різних куточків нашої області. Вже вдруге змагання проходять з обрахуванням міжнародного рейтингу (rapid). Про перебіг змагань розповіла тренер Олена Черняк.

Юні вихованці КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, які займаються у тренера Олени Черняк, гідно представили свою спортивну школу і рідне місто.

Найкращий результат показав першорозрядник Станіслав Бондаренко - учень СШ №3, який на рівні дорослих не поступався і завоював друге загальне місце в турнірі.

У категорії до 16 років серед юнаків перше місце посів Олександр Кухарук (ЗОШ № 12), друге - Олександр Каштелян (міська гімназія).

Серед дівчат ковельським шахістам не було рівних. Перемогу святкувала Антоніна Самолюк, другий результат у Вікторії Омельчук ( ЗОШ № 8), третє місце здобула Вікторія Браташ (ЗОШ № 10).

#Спорт

Юні ковельські шахісти – переможці і призери Волині

У Ковелі відбувся чемпіонат ГО «Волинська шахова федерація» з класичних шахів серед дітей до 8 та до 10 років.

У видовищних і захоплюючих міжнародних змаганнях з мотокросу у Ковелі взяв участь 71 спортсмен

Їх результат – численні успіхи й перемоги, нагороди, подарунки, серед яких мотоцикл «Ямаха» для ковельчанина Юрія Наумчика.

Ковельчани В'ячеслав та Богдан Оксентюки завоювали золоті медалі на Національних Іграх Нескорених

Учасниками цьогорічних змагань стали 172 поранені українські військовослужбовці, які змагалися у восьми видах спорту: бігу, велоперегонах, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, плаванні, стрибках в довжину, стрільбі з лука та штовханні ядра.