Ковельським футболістам не було рівних на міжнародному турнірі

Під час святкування 10-річчя співпраці Ковеля і Барзінгхаузена (Німеччина) відбувся міжнародний турнір з футболу. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У поєдинках взяли участь збірні з Ковеля, Барзінгхаузена та польського міста Бжега Дольного. Ковельську команду підтримували – міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів, депутат міської ради Володимир Бойко.

Також до групи вболівальників долучились наші землячки, які уже давно мешкають у Барзінгхаузені, донька і внучка відомого в Ковелі дитячого тренера Миколи Лиса - Юлія та Дарина.

Надзвичайно яскраві матчі зіграли наші спортсмени. Кожен доклав максимум зусиль, аби додому повернутись з перемогою. Ковельчани у першій грі з легкістю здолали німецьких суперників – 4:1. Полякам теж вдалося обіграти цю команду - 3:1.

Більш напруженим був поєдинок ковельчан з однолітками з Бжега Дольного. Хоча хлопці і вели в грі, але опір був надзвичайно сильним і у будь-який момент хід зустрічі міг змінитись. Та наші футболісти не підвели. Вони постійно атакували і м’яч знову ж таки чотири рази відправили у ворота. Полякам вдалося забити один гол. Тож знову – 4:1 на користь українців.

Найперше команду привітав міський голова та уся група підтримки, яка зібралась на стадіоні. Олег Олексійович відзначив прекрасну підготовку спортсменів, хорошу командну гру і подякував за чудовий результат.

Вручаючи ковельчанам кубок, бургомістр Барзінгхаузена Марк Ламан пожартував, що вони спеціально дали можливість гостям виграти. Але разом з тим зауважив, що команда з України продемонструвала достойну гру.

Найбільше, напевно, переживав за свої вихованців тренер Юрій Романчук. А по завершенню турніру щиро радів успіху: «Раніше нам не приходилось так далеко їздити на турніри. Адже це важко фінансово. Не всім батькам під силу виділити такі кошти. Тому щиро дякуємо за таку можливість і міській владі, і звичайно за те, що нас запросили».

На думку тренера, це ще й хороший досвід для юнаків: «Поля тут надзвичайні, приймають гарно. Це дасть нам натхнення для подальших ігор, до нової праці. Спробували свої можливості з європейськими командами. Це чудова практика для нашого колективу».#Футбол

Ковель приймає весняно-літній футбольний фестиваль ВІДЕО

Ковель приймає весняно-літній футбольний фестиваль ВІДЕО
«Kovel Cup Time» триватиме кілька днів. Усі 14 команд з багатьох куточків України зігратимуть між собою - і лише тоді визначать переможця.

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» нагороджені кубками

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» нагороджені кубками
Нагороди вручили представник Федерації футболу Волині Ігор Школьний та президент Федерації футболу міста Ковеля Ігор Прокопів.

8 травня ковельчани відіграли 13 тур чемпіонату області з футболу

8 травня ковельчани відіграли 13 тур чемпіонату області з футболу
Результатом матчів ФЦ «Ковель-Волинь» - ФК «Стир» є два переможних рахунка: 7:0 (юнацька команда) та 3:0 (дорослі).

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: