Ковельським футболістам не було рівних на міжнародному турнірі

Під час святкування 10-річчя співпраці Ковеля і Барзінгхаузена (Німеччина) відбувся міжнародний турнір з футболу. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У поєдинках взяли участь збірні з Ковеля, Барзінгхаузена та польського міста Бжега Дольного. Ковельську команду підтримували – міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів, депутат міської ради Володимир Бойко.

Також до групи вболівальників долучились наші землячки, які уже давно мешкають у Барзінгхаузені, донька і внучка відомого в Ковелі дитячого тренера Миколи Лиса - Юлія та Дарина.

Надзвичайно яскраві матчі зіграли наші спортсмени. Кожен доклав максимум зусиль, аби додому повернутись з перемогою. Ковельчани у першій грі з легкістю здолали німецьких суперників – 4:1. Полякам теж вдалося обіграти цю команду - 3:1.

Більш напруженим був поєдинок ковельчан з однолітками з Бжега Дольного. Хоча хлопці і вели в грі, але опір був надзвичайно сильним і у будь-який момент хід зустрічі міг змінитись. Та наші футболісти не підвели. Вони постійно атакували і м’яч знову ж таки чотири рази відправили у ворота. Полякам вдалося забити один гол. Тож знову – 4:1 на користь українців.

Найперше команду привітав міський голова та уся група підтримки, яка зібралась на стадіоні. Олег Олексійович відзначив прекрасну підготовку спортсменів, хорошу командну гру і подякував за чудовий результат.

Вручаючи ковельчанам кубок, бургомістр Барзінгхаузена Марк Ламан пожартував, що вони спеціально дали можливість гостям виграти. Але разом з тим зауважив, що команда з України продемонструвала достойну гру.

Найбільше, напевно, переживав за свої вихованців тренер Юрій Романчук. А по завершенню турніру щиро радів успіху: «Раніше нам не приходилось так далеко їздити на турніри. Адже це важко фінансово. Не всім батькам під силу виділити такі кошти. Тому щиро дякуємо за таку можливість і міській владі, і звичайно за те, що нас запросили».

На думку тренера, це ще й хороший досвід для юнаків: «Поля тут надзвичайні, приймають гарно. Це дасть нам натхнення для подальших ігор, до нової праці. Спробували свої можливості з європейськими командами. Це чудова практика для нашого колективу».#Футбол

Ковель приймає весняно-літній футбольний фестиваль ВІДЕО

Ковель приймає весняно-літній футбольний фестиваль ВІДЕО
«Kovel Cup Time» триватиме кілька днів. Усі 14 команд з багатьох куточків України зігратимуть між собою - і лише тоді визначать переможця.

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» нагороджені кубками

Команди ФЦ «Ковель-Волинь» нагороджені кубками
Нагороди вручили представник Федерації футболу Волині Ігор Школьний та президент Федерації футболу міста Ковеля Ігор Прокопів.

8 травня ковельчани відіграли 13 тур чемпіонату області з футболу

8 травня ковельчани відіграли 13 тур чемпіонату області з футболу
Результатом матчів ФЦ «Ковель-Волинь» - ФК «Стир» є два переможних рахунка: 7:0 (юнацька команда) та 3:0 (дорослі).

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.

Читайте нас також: