Сім’я ресторанів «Классік» зробила черговий подарунок ковельській дітворі – новий майданчик. Його встановили на вулиці Міцкевича поряд з іншим, який стоїть тут уже багато років. Нове місце для дозвілля викликало захоплення як у малечі, так і в дорослих, які тепер не переймається думкою, куди б піти відпочити з дітьми.

Ігровий комплекс досить цікавий, з новими елементами для розваг, вирізняється своїм яскравим дизайном, аби малечі дійсно хотілося гратись на свіжому повітрі. Тож поряд із затишними кафе є сучасні і комфортні умови для відпочинку маленьких мешканців Ковеля.

А щодо символічного знака - «Серця миру», який було відкрито у 2014 році, його нове місце розташування стане відоме згодом. Як повідомили в адміністрації Сім’ї ресторанів «Классік», започаткована традиція серед закоханих - на символічному знакові лишати замочки, як символ любові та відданості одне одному, не знайшла масової підтримки серед ковельчан. Причиною, можливо, є не зовсім вдале місце для конструкції. Тому вирішили встановити ще один майданчик, який буде доречнішим у цьому мікрорайоні, адже дітвори щодня тут чимало.

Як повідомили у відділі архітектури і містобудування, адміністрація закладу зверталась з проханням розглянути можливість встановлення «Серця миру» у парку відпочинку імені Тараса Шевченка, де полюбляють відпочивати та фотографуватися закохані пари та молодята в день весілля. Можливо саме там символ кохання знайде свою постійну прописку. Наразі питання ще вирішується.#Классік #Дозвілля