1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський кікбоксер – переможець Кубка світу

Ковельський кікбоксер – переможець Кубка світу

17-20 травня в Будапешті (Угорщина) проходили змагання Кубка світу з кікбоксингу WAKO.

У складі національної збірної виступали ковельчани – заслужений майстер спорту Юрій Зубчук (вагова категорія 86 кг) та старший юніор, кандидат у майстри спорту Роман Кухта (вагова категорія 60 кг).

Роман став переможцем і здобув перший досвід міжнародних змагань. Цей турнір для нього завершив перший етап підготовки до основного старту року - чемпіонату світу, що відбудеться у вересні.

На жаль, Юрій не встиг відновитися після попередніх турнірів і зазнав поразки у першому поєдинку.

Попереду у кікбоксерів ще чимало випробувань на шляху до чемпіонатів світу та Європи.

У Ковелі кікбоксинг є дуже популярним видом спорту. Поспостерігати за майстерністю юних усі бажаючі зможуть на відкритому чемпіонаті міста 26 травня о 15.00 в залі кікбоксингу при народному домі «Просвіта»