1. Головна
  2. Новини
  3. Обидві юнацькі команди ФЦ «Ковель-Волинь» святкували перемогу

Обидві юнацькі команди ФЦ «Ковель-Волинь» святкували перемогу

26 травня обидві юнацькі команди ФЦ «Ковель-Волинь» відіграли матчі 22 туру ДЮФЛ України з гравцями «Рух» (Винники). Про перебіг матчів розповідають на сторінці ФЦ «Ковель-Волинь» у Фейсбук.

Досить успішно розпочали першу половину гри наші U-17, та вже перший гол забили до воріт гостей на 15 хв (Микола Старушик), також пенальті до воріт «Руху» виконав Назар Приходько. Згодом Назару вдасться ще раз забити гол.

Не встигли хлопці розпочати другу половину гри, як до воріт «Руху» полетів ще один м'яч (Микола Старушик).

21 хвилина другого тайму принесла нам перший гол від суперників та змінила рахунок на 4:1.

Буквально на останніх хвилинах гри Назар Приходько поцілив останній 5 гол та закінчив гру з рахунком 5:1.

Одразу розпочали боротьбу команди U-15.

Перший та другий голи ще на перших хвилинах поцілює Владислав Хапко, а забити третій вдалося Назару Іллюху. З рахунком 3:0 ковельчани завершили перший тайм.

Від самого початку другої половини гри багато небезпечних моментіа біля наших воріт створюють гості, та, в кінцевому результаті, влучають до наших воріт.
Однак, останній гол, все ж, вдасться забити Артему Стасюку та завершити цей поєдинок рахунком 4:1.