1. Головна
  2. Новини
  3. В районі Держлісгоспу у Ковелі планують збудувати п'ять багатоповерхівок

В районі Держлісгоспу у Ковелі планують збудувати п'ять багатоповерхівок

Відділом архітектури і містобудування розроблено Детальний план території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Данила Галицького (вул.Холмська-Держлісгосп).

Територія знаходиться у західній частині міста Ковеля поблизу південно-західного промислового району, орієнтовна площа її становить 1,97 га. Тут пропонується розмістити п'ять п’ятиповерхових житлових будинків з вбудованими закладами обслуговування. У будинках передбачається влаштувати 291 квартиру загальною площею 19375 м². Загальна площа приміщень громадського призначення 975 м².

Існуючу мережу вулиць буде збережено. До нових будинків влаштують проїзди шириною 6 метрів та тротуари шириною 1,5 м. Заплановані й стоянки для тимчасового зберігання автомобілів на 85 місць. Постійне зберігання автомобілів передбачається на спеціально облаштованих майданчиках в межах пішохідної доступності. Заїзд на територію житлової забудови здійснюється із вулиці Глібова.

Мешканці будинків матимуть індивідуальне опалення у квартирах, централізоване водопостачання та водовідведення, а також газо- та електропостачання.

Зовнішнє освітлення території має бути виконане консольними світильниками з енергоощадними LED-лампами, встановленими на опорах покращеного архітектурного вигляду, висотою до 8 м.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «Публічна інформація», а також містобудівна документація розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел. 6-17-39 з 24 травня 2018 року по 25 червня 2018 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції приймаються до 25 червня 2018 року.


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Двом кооперативам учасників АТО виділені земельні ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків у Ковелі

Двом кооперативам учасників АТО виділені земельні ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків у Ковелі
Депутати підтримали проект рішення, автором якого є фракція «Батьківщина». Проте, не обійшлося без суперечок. Чому сперечалися представники різних політичних сил?

Шукають будівельників на реконструкцію медичних закладів Волині. Серед них - амбулаторії в Ковелі

Шукають будівельників на реконструкцію медичних закладів Волині. Серед них - амбулаторії в Ковелі
У рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» оголосили "будівельний" тендер.