845 ковельчан та мешканців району ухиляються від служби в армії

Завершився весняний призов 2018 року. На Волині на строкову військову службу призвали 425 юнаків. З них 47 - це ковельчани та мешканці Ковельського району.

Жоден із призовників не братиме участі в Операції Об’єднаних сил. У цьому запевняє військовий комісар Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гладун. Строковики проходитимуть службу виключно у пунктах постійної дислокації військових частин.

За його словами, усього розіслали 1908 запрошень. Із них - 845 не з'явились на призовну комісію. Тому до правоохоронних органів передали справи для притягнення їх до відповідальності за ухилення від призову.

784 юнака отримали відтермінування від призову у зв'язку з перебуванням на денній формі навчання у вищих навчальних закладах. Двоє (з релігійних переконань) направлені на проходження альтернативної (невійськової) служби.


#ВійськоваСлужба

Читайте також

У Ковельському військкоматі проблеми з вентиляцією та є необхідність заміни вікон

У Ковельському військкоматі проблеми з  вентиляцією та є необхідність заміни вікон
Про це депутатам міської ради повідомив військовий комісар Сергій Гладун. Обранці громади відвідали Ковельський об'єднаний військовий комісаріат, ознайомились з його роботою та дізнались про проблеми установи.