64 випускника Ковельської школи мистецтв отримали свідоцтва про музичну освіту

Цього року останній дзвоник у Ковельській школі мистецтв пролунав для 64 випускників, які отримали свідоцтва про музичну освіту. Це ‒ учні фортепіанного, народного, духового, струнно-смичкового та струнно-народного відділів.

За відмінне навчання та активну концертну діяльність 8 кращих випускників школи нагороджені Похвальними листами. Результати років навчання випускники демонстрували гостям на урочистостях.

Привітали колектив школи мистецтв та вихованців начальник відділу культури виконкому Вікторія Савлук, директор школи мистецтв Андрій Мигуля, настоятель Свято-Миколаївського храму Іван Кудлашевич та мама випускниці Олена Сидлярук.

У цьому році заклад відзначив 62-у річницю з дня заснування. У школі діти навчаються грі на бандурі, домрі, гітарі, скрипці, фортепіано, баяні, віолончелі, акордеоні, духових та ударних інструментах, кларнеті. Тут діють хорові, танцювальні й оркестрові колективи. Гордістю міста є симфонічний оркестр, камерний оркестр «Квінта».

Як повідомив директор Андрій Мигуля, цьогоріч 690 учнів опановували гру на різних інструментах.

Школа мистецтв попрощалась зі своїми випускниками. Тож двері музичної установи знову відкриті для юних дарувань. Набір бажаючих здобути музичну освіту у Ковелі триває.#Освіта #Дозвілля


Фото Наталії Тишик

Читайте також