Сьогодні відбулася зустріч першого заступника міського голови Михайла Гетьмана з керівником Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом, юристом Майклом Саліваном. Повідомляють на офіційному сайті міськради.

Місія розгорнула свою діяльність на запрошення влади України у 2014 році. Із вересня того ж року у Львівському офісі представництва розпочав роботу Георгіос Каллініс. Сьогодні у його компетенції - Рівненська та Волинська області. Впродовж кількох останніх років його команда мала змогу відвідати Волинь понад 100 разів.

Георгіос Каллініс зауважив, що їх цікавлять питання внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, захисту прав людини, екології та релігії.

У свою чергу Михайло Гетьман зазначив, що влада активно працює над розвитком Ковеля та дбає про усі категорії громадян.

Чимало зроблено у місті для підтримки учасників АТО. Варто сказати, що з грудня 2014 року і до сьогодні бійцям та членам сімей загиблих воїнів було надано 313 земельних ділянок. Крім того, інвестори мають звести багатоквартирні житлові будинки для учасників АТО.

Зупинився Михайло Олександрович і на проблемах. Зокрема, щодо ситуації із ДП «Ветсанзавод» та підтопленням грунтовими водами приватного сектору. Відчуває місто дефіцит робочої сили, адже багато ковельчан змушені виїжджати на роботу за кордон.

Багато позитивних змін відбулось за останні роки. Виділяються значні кошти на благоустрій, ремонт доріг та прибудинкових територій. Чимало зроблено для поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, культури та спорту. Приходять у місто інвестори. Сьогодні у Ковелі працюють три будівельні компанії. Зводяться багатоповерхівки.

Георгіос Каллініс позитивно відзначив європейський напрямок розвитку Ковеля.