За економію субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років знову виплачуватимуть «живі» гроші

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина.

Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачає виплату домогосподарству, яке зекономило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу.

Домогосподарство може отримати виплати в розмірі до 135 грн. за світло та до 695,79 грн. за газ.

Громадянам, які економно використовували природний газ та електроенергію для опалення в опалювальний період, для отримання коштів необхідно з 1 липня до 1 вересня подати у Центр надання адміністративних послуг (вул.Незалежності,73) заяву. Це потрібно зробити, не чекаючи повідомлення управління соціального захисту населення.

Інформацію щодо економії можна відслідковувати у своїй платіжці або через звернення до постачальника газу чи електроенергії (якщо вона використовується для опалення).

Мешканці міст обласного значення отримуватимуть зазначені виплати через особові рахунки в банківських установах; мешканці сіл, селищ – через банки або відділення поштового зв‘язку.

На момент подачі заяви рахунок повинен бути уже відкритим.

Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Отже, монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином не впливає на процес декларування. Отримана від держави сума не повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення


#СоціальнийЗахист #ЦНАП

Читайте також

Ковельчани, які потребують допомоги, отримають кошти з міського бюджету

Ковельчани, які потребують допомоги, отримають кошти з міського бюджету
Комісія з питань соціального захисту населення розглянула звернення ковельчан, які потрапили у скруту або мають проблеми зі здоров'ям. Передбачені кошти й для військовослужбовців.

У центрі соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували свято

У центрі соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували свято
В інтернатній установі перебувають діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, і ті, котрі опинилися в складних життєвих обставинах. Про них тут дбають, однак немає найголовнішого – родинної любові і турботи.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.