Відпочинок на Світязі: поліція радить бути пильними

Озеро Світязь одне з найвідоміших озер Волині. Воно збирає чимало туристів у літній період. У Волинському лабораторному центрі МОЗ України запевнили, що вода у Світязі відповідає нормам і там можна купатися.

Житло на озері Світязь можна зайти в інтернеті за доступною ціною. Дехто з відпочивальників надає перевагу «дикому туризму» й бере із собою намет. Пише ВолиньPost.

В ГУ Національної поліції у Волинській області туристів закликають стежити за речами. У відповідь на інформаційний запит у ГУНП зазначили, що у Шацькому районі минулого року зафіксовано 112 крадіжок, 4 пограбувань.

У 2018 році зафіксовано 25 крадіжок. У селі Світязь в 2017 році поліцейські зареєстрували 11 випадків шахрайства щодо оренди житла (випадків, коли шахраї вимагали гроші за житло, а послуги не надавали).#Дозвілля #Відпочинок #Шахрайство #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Мистецькі колективи Ковеля пройшли переатестацію на підтвердження звання «народний» і «зразковий»

Мистецькі колективи Ковеля пройшли переатестацію на підтвердження звання «народний» і «зразковий»
Усі ансамблі, які виходили на сцену, порадували глядачів та фахівців, засвідчивши свій високий художній і творчий рівень. Які саме ансамблі мають заслужені звання - читайте далі.