Два мільйони гривень та концерт зірок - такий подарунок отримав Ковель від Степана Івахіва

Незважаючи на прохолоду та дощ, увечері у День міста на площі Героїв Майдану зібралось чимало ковельчан, які чекали на виступ зірок - Таяни та гурту «Ляпіс- 98». Про такий музичний сувенір подбав народний депутат Степан Івахів та його благодійний фонд «Патріоти Волині». Пише сайт міської ради.

Степан Петрович приїхав теж у Ковель, аби розділити радість свята та привітати мешканців. Зі сцени він сказав: «Ніде так не вміють гарно святкувати, як у Ковелі. Але разом з тим, можу з впевненістю сказати, що тут найбільший порядок, це надзвичайно гарне місто».

Також він подарував сертифікат на 2 мільйони гривень. Як зазначив Степан Петрович, що традиційно з міським головою вони ставлять собі завдання на День міста, яке згодом спільно реалізовують. Цього разу прийняли рішення про розбудову парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Народний депутат наголосив: «Ковельчани хочуть бачити парк по-справжньому європейським і з приємністю тут відпочивати та проводити своє дозвілля. Тож настав час змін».

Заступник міського голови Ігор Прокопів вручив Степану Івахіву Подяку міського голови. У ній йдеться: «За підтримку закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, відстоювання інтересів громади міста Ковеля та з нагоди Дня міста».

А далі був чудовий концерт.


#ДеньМістаКовеля #СтепанІвахів #МагдебурзькеПраво

Читайте також