У Ковелі гостювали діти з Луганщини

Вчора у Ковелі перебували юні художники з Луганщини. Їх на Волинь запросив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Діти кілька днів відпочивали на Світязі. Там для них організували пленери, майстер-класи, вони мали нагоду поспілкуватись зі своїми ровесниками. Повідомляє прес-служба міської ради.

З гостями зі сходу зустрівся міський голова Олег Кіндер. Він наголосив, що це дуже добре, коли діти подорожують, більше дізнаються про свою країну, людей, які тут мешкають.

Про історію міста над Турією, його нинішній ювілей - 500-річчя надання Магдебурзького права детально розповіла зберігач фондів історичного музею Мирослава Мороз. Діти отримали на згадку сувеніри та усі разом пішли на відкриття виставки в Палац учнівської молоді.

Помічник народного депутата Степана Івахіва Наталія Маленицька зауважила, що діти малювали Волинь ще до того, як сюди приїхати, а також вони зобразили наш край уже безпосередньо перебуваючи тут. Вона сказала, що роботи юних художників з Луганщини будуть представлені на виставці у Верховній Раді України.

Кожен, хто завітав на вернісаж, помітив, що там були малюнки, які передають переживання і біль маленьких українців, вони живуть поряд з війною, тривогами, несправедливістю. Вони чекають з нетерпінням, коли припиняться вибухи, повернеться мир.

Гості щиро дякували своїм новим друзям – представникам благодійного фонду «Патріоти Волині» за чудовий прийом, надзвичайно багату і пізнавальну програму, нові враження, позитивні емоції.

На цьому програма перебування у Ковелі не завершилась. Для делегації вихованці Палацу учнівської молоді підготували концертну програму, разом з піцерією Класік - набори подарунків.

Приємною несподіванкою для усіх стала пропозиція від ГО «Велика ідея» долучитись до проекту «З Батьківщиною в серці» - вишивання велетенської сорочки для Кобзаря. Діти з радістю погодились і під керівництвом ковельських майстринь теж залишили свої хрестики на унікальному виробі.

День у Ковелі продовжила зустріч у громадській організації «Храм надії», відвідали юні митці зі своїми наставниками і виставки в культурно-просвітницькому центрі.#Дозвілля #Освіта #СтепанІвахів

Читайте також

Молодь Ковеля запрошують до участі у новому проекті у сферах журналістики та фотографії

Молодь Ковеля запрошують до участі у новому проекті у сферах журналістики та фотографії
Кінцевий термін подачі заявок - 20 липня. Проект «Погляд молоді на місто» розрахований на учасників віком 16-20 років. Він реалізується за підтримки Корпусу Миру США в Україні.