1. Головна
  2. Новини
  3. Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

З 9 по 15 червня в м. Варна (Болгарія) всьоме відбувся Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Світ, мистецтво і море». У фестивалі брали участь більше сорока танцювальних колективів: діти з Білорусі, Молдови, Росії, Узбекистану, Болгарії. Україну представляли колективи з м. Харкова, м. Хотина, м. Херсона та наш Ковельський народний художній ансамбль «Барвінок».

Організатори фестивалю добре знають «Барвінок», і саме йому довірили відкрити конкурс танцювальною композицією, яку за десять хвилин до відкриття створили хореографи Марія Солоп та Тетяна Гулечко.

Під час конкурсу ми познайомилися з культурою країн-учасниць фестивалю, з різними танцювальними стилями. Приємно було спостерігати, як діти з різних куточків України вболівали за всіх українських учасників.

За виконання народних танців «Чобітки» та «Полька-тіролька» у другій віковій групі ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка удостоєний відзнаки за зайняте І місце і звання лауреата.

Цікавим був і відпочинок для дітей. Перш за все, це було море і сонце. Пізнавальною була й екскурсія на піратські кораблі. Та, мабуть, найбільше емоцій всі отримали від аквапарку з численними водними гірками та атракціонами.

Так розпочалося літо для “барвінчат” і тих, хто мав нагоду приєднатися до цього відпочинку. Від імені батьків висловлюємо глибоку вдячність і шану за організацію цієї поїздки керівнику ансамблю «Барвінок», балетмейстеру, Відміннику освіти України Любові Василівні Ризванюк.

Більшість дітей вперше мандрували без батьківської опіки. Вони вчилися бути самостійними. Звичайно, у них не все виходило в повсякденному житті. Але поруч завжди були досвідчені педагоги-вихователі Солоп Марія В'ячеславівна та Гулечко Тетяна Миколаївна. Вони слідкували за настроєм дітей, підтримували і розраджували в різних ситуаціях, дбали про їх харчування, організовували відпочинок, навчали бути уважними один до одного, всією душею переймалися за життя і здоров’я дітей.

Шановні педагоги-вихователі! Ми, батьки, дякуємо Вам за те, що були дуже уважними, чуйними та турботливими у ставленні до дітей. Хочеться сказати і велике спасибі батькам тих дітей, котрі мали змогу відправити в цю подорож своїх дітей. Для них це були і труд, і розвага, і життєва наука. Такий відпочинок є важливим і корисним.


Сім’я МІЦКЕВИЧІВ.


#Барвінок #ПалацУчнівськоїМолоді #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельський "Барвінок" став переможцем на міжнародному фестивалі хореографії

Ковельський "Барвінок" став переможцем на міжнародному фестивалі хореографії
Днями «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка взяв участь у міжнародному фестивалі-конкурсі хореографії «Day of the Dance», який відбувся у Львові.