По вулиці Привітній у Ковелі зріжуть дерева на звернення учасника АТО

Виконавчим комітетом міської ради 12 липня прийняте рішення №218 про знесення дерев у різних мікрорайонах міста. Зокрема, найбільшу кількість насаджень буде знесено на вулицях Грабовського та Привітній. Головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич повідомила, що документ прийнято відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» та на підставі актів обстеження.

На вулицях Луцькій, Павлова та Кониського, на звернення мешканців житлових будинків, зріжуть чотири сухих дерева. Крім того, адміністрація “Ковельводоканалу” звернулася з проханням зрізати десять сухих тополь поблизу очисних споруд, що по вулиці Грабовського.

Найбільшу кількість дерев, згідно цього рішення, буде знесено на вулиці Привітній,4 на ділянці, виділеній учаснику АТО під будівництво та обслуговування житлового будинку згідно детального плану території. Працівниками РЖКП №1, №2 та КП “Добробут” отримано ордери на знесення 22 тополь. Отриману деревину буде використано комунальними підприємствами для власних потреб.


#Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі на вулиці Глібова триває будівництво третього будинку ЖК «Парковий квартал»

У Ковелі на вулиці Глібова триває будівництво третього будинку ЖК «Парковий квартал»
Два будинки уже здано в експлуатацію. Будівельна компанія «Інвестор» підготувала для клієнтів спеціальні цінові пропозиції, скористатися якими можна до 1 серпня 2018 року.